Vegan ürünler… Bu kavramı sen de son zamanlarda sıkça duymuş olmalısın. Özellikle de kozmetik ürünlerde vegan içerikler bir hayli popüler olmuş durumda. Vegan bir kozmetik ürünü; hayvansal veya hayvanlar yoluyla elde dilen hiçbir içeriğin, ürünün içeriğinde bulundurulmaması ve hayvanlar üzerinde test edilmemesi anlamına geliyor.

Eğer sen de doğanın ışıltısıyla parıldayan sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsan, %100 vegan içerikli Neva Kozmetik Naturalis saç boyaları ve Okay Kozmetik Botanic saç boyası ve saç bakım ürünleri seni bekliyor!

1.     Yıpranmış Saçlar için Vegan Mucizesi

Yıpranmış saç, zaman zaman pek çoğumuzun kurtulmak istediği bir baş belası haline geliyor. Mevsim geçişleri, yanlış boya uygulamaları ve olumsuz hava koşulları derken saçlarının yıpranması da kaçınılmaz bir hal alıyor. Ancak endişelenmene hiç gerek yok! Yıpranmış saçlarını onararak eski sağlığına kavuşturmak, Botanic ile çok sandığından çok daha kolay…

Okay Kozmetik Botanic ürünleri arasındaki yıpranmış saçlar için şampuan, onarıcı bakım kremi, onarıcı maske, serum, süt ve doz ile yıpranmış saçlarını kısa sürede onarabilirsin. İçeriğindeki Bitkisel Protein Kompleksi ve Arginin ile saçının hasar gören bölgelerine yeniden hayat veren Botanic ürünleri, aynı zamanda formülündeki aminoasitler sayesinde saçının elastikiyetini artırıyor. Böylece sana yalnızca sağlıklı ve güçlü saçlarının güzelliğini doyasıya yaşamak kalıyor.

2.     Kuru Saçlara Nemlendirici Vegan Dokunuşu

Kuru saçlarınla mücadele etmeye mi çalışıyorsun? O halde Botanic kuru saçlara özel vegan bakım ürünleri imdadına yetişmeye hazır! Vegan ürünler ile doğanın gücünü arkana alarak nemsiz, sert ve cansız saçlarınla kolayca başa çıkabilirsin. Kuru saçların beraberinde getirdiği elektriklenmeyi yatıştırabilir, saçlarını mat ve sağlıksız görünümünden kolayca kurtarabilirsin.

Son zamanlarda kuru saç için bakım ürünleri arasında çok revaçta olan vegan ürünler, yağmurun eşsiz damlalarıyla toprağa hayat verdiği gibi kuru saç tellerini nemlendirerek yeniden canlanmasını sağlıyor. Saçlarını neme doyurarak kolay taranmasını sağlamak için mutlaka Botanic serisinin kuru saçlara özel vegan bakım ürünlerini denemelisin. İçeriğinde yer alan Hindistan cevizi yağı ve nemlendirici faktörler ile saç tellerine derinlemesine nüfuz eden Botanic ürünleri, saçına ihtiyacı olan nemi ve parlaklığı geri kazandıracak.

3.     Vegan Boyalar ile Çarpıcı Renklere Hazır Mısın?

Uzun süre parlaklığını ve göz alıcılığını kaybetmeyen, capcanlı renkler… Sen de saçın için mutlaka bunların hayalini kuruyor olmalısın. Neyse ki Neva Kozmetik %100 Vegan Botanic ve Naturalis renkleri ile hayaline ulaşman çok kolay! Üstelik Botanic markasının boyalı saçlar için özel olarak üretilen bakım ürünleri, boyadan yıpranmış saçlar için eşsiz bir parlaklık ve onarım da sağlıyor.

İçeriği tamamen bitki özleri ve doğal yağlardan oluşan Naturalis ve Botanic vegan saç boyaları, yüzde yüz beyaz kapatma özelliğine sahip. Saçlarının doğal ihtişamını ahenkle yansıtan vegan renkler, aynı zamanda doğal içeriği ile hassas ve alerjik ciltlerin kullanımı için de uygun.

Naturalis’in yoğun açık kumral renginden, yoğun siyah rengine kadar geniş skaladaki %100 vegan çarpıcı renkleri ile bir yıldız gibi parlamaya hazırsın!

4.     Saç Dökülmesi Vegan Ürünler ile Tarihe Karışıyor!

Sen de elini saçına her attığında dökülen saçlarınla karşılaşıyor musun? Kadınlar olarak bunun ne kadar üzücü ve can sıkıcı bir durum olduğunu iyi biliriz. Hormonal dengesizlikler, stres, ilaç kullanımı, yanlış şekillendirme ve yetersiz saç bakımı… Bunların hepsi saç dökülmesinin nedenleri arasında yer alıyor.

Saçlarının dökülmesini durdurmak ve sağlıklı şekilde yeniden çıkmalarını sağlamak için yapabileceğin bazı yöntemler var elbette. Saçlarının hava almasını sağlamak, saç derini kirlerden arındırmak, saçlarına ihtiyacı olan nemi vermek ve en önemlisi doğru saç bakım ürünleri kullanmak, dökülmeden kurtulmak için uygulayabileceğin en etkili yöntemler.

Neva Kozmetik Botanic markasının saç dökülmesini durdurmak için özel olarak hazırladığı %100 vegan saç dökülmesine karşı güçlendirici şampuan ve doz ile dökülme sorununa veda etmeye hazır ol! İçeriğindeki biotin ve at kestanesi özü ile saç telini güçlendirerek onlara yeniden hayat veren Botanic dökülme karşıtı saç bakım ürünleri, aynı zamanda saçının sağlıklı ve hızlı uzamasını da destekler.

5.     Gümüş Şampuanlarda Mucizevi Vegan Etkisi

Büyüleyici bir Neva Color doğal platin rengi ya da göz kamaştıran Neva gümüş grisi… Senin de görenlerin hafızasına kazınan bu çarpıcı renklere hayır diyemediğini biliyoruz. Fakat bu etkileyici saç renklerini kullanırken, özel bir bakım uygulamanın çok daha iyi olacağını da unutmamalısın.

Platin, gri ve küllü açık sarı gibi özel renklerin uzun süre kalıcılığını ve parlaklığını korumak için Botanic %100 Vegan Gümüş Şampuan en ideal seçenektir. Saç rengini korumanın yanı sıra özel bir bakım ve onarım da sağlayan bu şampuan, sağlıkla ışıldayan saçların en güzel yansımasıdır. Karşıt tonları nötralize ederek, sarı ve turuncu gibi renklerden korunmanı sağlarken, ilk kullanımdan itibaren saçlarına doğanın huzur veren duruluğunu yansıtır.

Unutma, sağlıklı, ilgi çekici ve çarpıcı saçlarınla her günün yıldızı sensin!

 

 

BİZİ INSTAGRAM’DA TAKİP ET!

Bunun gibi harika içerikleri daha sık görmek istersen seni instagram hesabımızı takip etmeye davet ediyoruz. Her hafta rastgele 5 takipçimize birbirinden güzel saç bakım ve güzellik ürünleri dağıtıyoruz.

Bağlantıya tıklayarak @piriltilisaclar instagram hesabını uygulamanda görüntüleyebilirsin. HEMEN TAKİP ET!

Emir Balaban - Hairstyles.. Cut & Color Specialist

Author:

Hairstylist.. Cut & Color Specialist
Neva Professional Academy Education Director

Sen de yorumunu gönder, yayınlayalım:

Bültenimize abone ol!

Yeni içerikler anında posta kutunuzda.