Pandemi döneminde evlere kapanınca, yaz güneşini ve plajların sıcak altın rengi kumlarını çok özledik. Bu sezon tatil planlarıyla birlikte saçlarda renk trendleri de içimizi ısıtıyor.
Saçlarında radikal değişiklik istemeyenler için Neva Kozmetik’in Nevablond Ultimate Doğal Renk Açıcı Sprey harika bir alternatif oluyor. Papatya ve limon özleriyle geliştirilen içeriği ile saçlarınızda güneşten açılmış etki yaratıyor. Dilerseniz bölgesel, dilerseniz tüm saçınıza uygulayabileceğiniz Nevablond Ultimate Doğal Renk Açıcı Sprey ile saçlarınızı yıpratmadan ve kurutmadan saç renginizden 1-2 ton açık renk elde edebilirsiniz.

Nevablond Ultimate Doğal Renk Açıcı Sprey Nasıl Kullanılır?

Nevablond Ultimate Doğal Renk Açıcı Sprey’i nevashop.com veya Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz. Kullanmadan önce saçlarınızın yeni yıkanmış ve havluyla ıslaklığının alınmış olması öneriliyor. Amacınız doğal bir görüntü yakalamaksa, saçlarınızı toplayarak, uygulamak istediğiniz tutamları ayırma şeklinde uygulayabilirsiniz. Eşit miktarda uygulanması için, spreyi saçınıza sıktıktan sonra sık dişli bir tarakla saçınızı tarayabilirsiniz. En güzel özelliği ise durulamaya ve yıkamaya gerek kalmaması. Çocukluğumuzda saçlarımıza uyguladığımız papatya ve limon karışımı etkisini sadece bir sprey ile yaratabiliyorsunuz. Saçınıza ısı uygulamak istemezseniz, güneş ışığında doğal olarak kuruması da mümkün. Böylece gerçekten güneşten açılmış hissi verecektir Uygulamayı gece yapay bir ışıkta değil, gündüz güneş ışığında yapmanız, daha net bir sonuç almanızı sağlıyor.
Nevablond Ultimate Doğal Renk Açıcı Sprey, doğal kahverengi, doğal sarı veya boyalı sarı saçlar (aşırı sarı veya platin değil) için öneriliyor. Kullanmaya devam etmek isterseniz de 3-4 gün ara vermeniz yeterli.

 

BİZİ INSTAGRAM’DA TAKİP ET!

Bunun gibi harika içerikleri daha sık görmek istersen seni instagram hesabımızı takip etmeye davet ediyoruz. Her hafta rastgele 5 takipçimize birbirinden güzel saç bakım ve güzellik ürünleri dağıtıyoruz.

Bağlantıya tıklayarak @piriltilisaclar instagram hesabını uygulamanda görüntüleyebilirsin. HEMEN TAKİP ET!

Emir Balaban - Hairstyles.. Cut & Color Specialist

Author:

Hairstylist.. Cut & Color Specialist
Neva Professional Academy Education Director

Sen de yorumunu gönder, yayınlayalım:

Bültenimize abone ol!

Yeni içerikler anında posta kutunuzda.