Sarı, açık kumral ve gri saçlarda istenmeyen turuncu renkte ve sıcak tonlarda yansımaların oluşmasını engelleyen ürünler kullanmak, saç renginin korunmasını sağlıyor. Neva Okay Professional Color Refreshing System Gümüş Şampuan içeriğindeki UV filtresi sayesinde sıcak renklerdeki saçların küllü tonlara kavuşmasını sağlarken, Neva Okay Professional Color Refreshing System Gümüş Krem ise; istenmeyen karşıt tonları anında nötralize ediyor ve saçlara derinlemesine bakım yapıyor.

Neva Okay Professional Color Refreshing System Ailesi üyesi Gümüş Şampuan turuncu yansımaları engelleyerek saçlarınızda hep istediğiniz küllü tonlara sahip olmanızı sağlıyor. Günlük şampuandan farklı olarak şampuanlama rutinine haftada bir kez dahil edilen Gümüş Şampuan ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor.

Neva Okay Professional Color Refreshing System Gümüş Krem turunculaşma karşıtı renk düzeltici bakım sunuyor. Saçı yoğun bir şekilde besleyerek istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları nötralize ediyor. Neva Okay Professional Color Refreshing System Gümüş Krem’i daha etkili sonuçlar için haftada bir kez Gümüş Şampuan’ı kullandıktan sonra saçınıza uygulayabilir, daha küllü ve parlak saç görünümü elde edebilirsiniz.

 

 

BİZİ INSTAGRAM’DA TAKİP ET!

Bunun gibi harika içerikleri daha sık görmek istersen seni instagram hesabımızı takip etmeye davet ediyoruz. Her hafta rastgele 5 takipçimize birbirinden güzel saç bakım ve güzellik ürünleri dağıtıyoruz.

Bağlantıya tıklayarak @piriltilisaclar instagram hesabını uygulamanda görüntüleyebilirsin. HEMEN TAKİP ET!

Emir Balaban - Hairstyles.. Cut & Color Specialist

Author:

Hairstylist.. Cut & Color Specialist
Neva Professional Academy Education Director

Sen de yorumunu gönder, yayınlayalım:

Bültenimize abone ol!

Yeni içerikler anında posta kutunuzda.