Yaz, güneşi ve sıcacık havasıyla kendini gösterirken, tatil planları da bir o kadar hız kazandı. Bu güzel sezonda kendimizi serin sulara bırakıp güneşin tadını çıkarırken, genelde unuttuğumuz bir konu var. Tüm yıl koruduğumuz ve bakımı için çaba harcadığımız saçlarımız, deniz tuzu, havuz kloru, güneşin zararlı ışınları ve nemden dolayı yıpranıyor, canlılığını yitiriyor. Tam da bu noktada size bir önerimiz var: Okay Professionnel’ın Keratin Smooth Serisi’nden Onarıcı Keratin Maske!

Son yıllarda saç bakımı konusunda en etkili bakımın keratin olduğunu biliyor muydunuz? Keratin, saçların iç ve dış yapısında bulunan bir protein. Keratinin azalması halinde saçlarımız daha yavaş uzuyor, güçsüzleşiyor ve dış etkenlerle de yıpranıyor. Okay Professionnel’ın Keratin Smooth Serisi’nden Onarıcı Keratin Maske özel içeriğiyle saçınızın ihtiyacı olan tüm bileşenleri karşılıyor.

Yaz aylarının da etkisiyle, plajda geçirdiğimiz vakitlerde saçlarımız aşırı güneşe maruz kalıyor, kuruyor ve zayıflıyor. Güneşten kuruyan saçlar bir de deniz ya da havuz suyuyla temas ettiğinde daha fazla yıpranıyor ve vitaminsiz kalıyor. İşte Okay Professionnel’ın Keratin Smooth Serisi’nden Onarıcı Keratin Maske’nin iddiası da sağlıksız ve mat görünen, güçsüzleşen saçlarınızı tam korumaya almak ve onarmak.

Saç maskesi seçiminde en önemli unsurlardan biri de saç tipine uygun ürünü seçmek. Keratin Smooth Onarıcı Keratin Maske tüm saç tipleri için kullanıma uygun. İçeriğindeki keratin ile saçınızı onarıyor ve sağlıklı görüntüye kavuşmasını sağlıyor. Saçın nemini korurken, nemsiz saçlar için de nem dengesi sağlıyor.

Keratin Smooth Onarıcı Keratin Maske’yi nevashop.com veya Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz. Kocaman bir kavanozda geliyor. Saçınızı yıkayıp bakım kremi de uyguladıktan sonra, saçınızın uzunluğu ve ihtiyacına göre istediğiniz miktarda ürünü saçlarınıza eşit olarak dağıtın. Saçınıza hafif masaj ile yedirin. Uygulama tüyosu: Temiz ve kuru bir havluyu saç kurutma makinesinin ucuna sarın ve ısıtın. Sıcak havluyu uygulama sonrasında saçınıza sarıp 5 dakika bekleyin. Su ile durulayın. Saçınızın parmaklarınızın arasında nasıl aktığına inanamayacaksınız

Bu arada bu muhteşem bakımın yanında saçlarınızı güneşten korumak için şapka kullanmayı da unutmayın.

BİZİ INSTAGRAM’DA TAKİP ET!

Bunun gibi harika içerikleri daha sık görmek istersen seni instagram hesabımızı takip etmeye davet ediyoruz. Her hafta rastgele 5 takipçimize birbirinden güzel saç bakım ve güzellik ürünleri dağıtıyoruz.

Bağlantıya tıklayarak @piriltilisaclar instagram hesabını uygulamanda görüntüleyebilirsin. HEMEN TAKİP ET!

Emir Balaban - Hairstyles.. Cut & Color Specialist

Author:

Hairstylist.. Cut & Color Specialist
Neva Professional Academy Education Director

Sen de yorumunu gönder, yayınlayalım:

Bültenimize abone ol!

Yeni içerikler anında posta kutunuzda.