2022 saç renkleri seçiminde ne kadar bol seçim alternatifi var, değil mi? Burçlara göre saç renkleri, yüz hatlarına göre saç renkleri… Bu defa ise konumuz, kış ayında içinizi ısıtacak saç renkleri seçimi olacak. Mevsimlerin değişmesi, yeni bir 2022 saç renkleri deneyerek saçlarına enerji ve farklılık katmak için mükemmel bir fırsat olabilir. Zengin, sıcak kahvelerden buzlu pastel tonlara kadar kış için görünümünü renklendirecek çok sayıda sıcak saç rengi trendi var. Harika kış saç rengi seçimine yardımcı olmak ve bu kış kendini bambaşka hissetmen için kış saç rengi trendlerini paylaşıyoruz.

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak 2022 saç renkleri

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri

1.     En popüler 2022 saç renklerinden: Kestane kahve

Bu sıcak kahve tonu kış aylarında deneyebileceğin, içini ısıtacak harika bir saç rengi seçeneği olacak. Altın alt tonlu zengin, orta kahverengi bir renk olan kestane kahve saç rengini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Exicolor 6.77 Kestane Kahve rengi ile en etkileyici kestane kahve tonunu elde edebilirsin.

2.     Şarap kızılı saç rengi

Nevaton 5.66 Şarap Kızılı saç boyası ile kış mevsimini bomba gibi geçirmeye hazır mısın? Bu koyu kırmızı renk tonu, son derece çarpıcı ve tutkulu bir renk. Şarap kızılı rengi ile bu kış kendini çok çekici hissedeceksin.

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri - Şarap kızılı saç rengi

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri – Şarap kızılı saç rengi

3.     Parlak bakır

Parlak bakır, çok sıcak ve zengin bir tonu sunuyor. Renk, canlı bir kış saç tonu oluşturmak için sarı, altın bakır saç rengi tonları ve kumral vurgularının bir karışımını içeriyor. Exicolor 5.43 Açık Bakır Altın Kahve saç boyası ile bu özel renge evde kolayca sahip olabilirsin.

4.     Safir siyah

Safir siyah saç renklerini deneyerek iki trendi (siyah ve mavi) birleştirebilirsin. Siyah ton, genel olarak göz alıcı bir görünüm için mavi alt tonlara sahiptir. Bu rengi hayata geçirmek için Nevacolor Premium 1.1 Safir Siyah saç boyasını mutlaka dene.

5. 2022 saç renkleri arasında popüler: Gümüş

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri - Gümüş saç renkleri

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri – Gümüş 2022 saç renkleri

Gümüş 2022 saç renkleri ile kış mevsiminde parlamaya hazır ol! Beyaz tenli ve esmer olman hiç fark etmez, çünkü bu metalik mucize renk, tüm cilt tonlarında harika görünüyor.

Evde saçını boyamak konusunda deneyimliysen, Nevaton Gümüş Rüya Saç Boyası ile rüya gibi bir gümüş renge kolayca sahip olabilirsin. Bu evde saç boyama seti çok özeldir, çünkü sana süper parlak, ışıltılı bir saç rengi sunar. Ancak saçlarının parlaklığını uzun süre korumak için Okay Professional Color Refreshing System Gümüş Şampuan & Krem Set’ini kullanman da çok önemli.

6.     Yakut kızılı

Eğlenceli ruhunu gösteren bir gölge için yakut kırmızısı saçlar, seni hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Bu cesur renk, eşit derecede çok yönlü ve şık. Aynı zamanda canlı bir tonu bol sıcaklıkla sergilemek için mutluluk verici bir seçenek. Vakit kaybetmeden bir Nevacolor Premium 5.66 Yakut Kızılı saç boyası kap ve kış mevsiminde çarpıcı görünmenin ayrıcalığını yaşa.

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri - Yakut kızılı

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri – Yakut kızılı

7.     Rose Gold

Önceleri rose gold, her türlü aksesuarın olmazsa olmazıydı, şimdi ise en son saç rengi trendi! Rose gold saç hem soğuk hem de sıcak tonlara sahip olduğundan tüm cilt tonlarını tamamlayan süper şık bir saç rengi. Bu renge en yakın tonu, Flashy Colors – Toz Pembe Yarı Kalıcı Saç Boyası ile kolayca elde edebilirsin.

Eğer saçının tamamını bu özel pembe tonuna boyamak senin için fazla geliyorsa, Flashy Colors – Açık Pembe Geçici Renk Saç Spreyi ile saçlarının arasına ufak pembe geçişler ekleyebilirsin.

8.     Bitter Çikolata

Bu zengin, sıcak kakaodan ilham alan kahverengi, tüm cilt tonlarında çok güzel görünüyor. Saçlarının uzunluğu veya cilt tonun ne olursa olsun, bu kahverengi ile saçlarının kış aylarında mükemmel görünmesi garanti. Nevaton 6.7 Çikolata Kahve Kalıcı Krem Saç Boyası kullanarak bu eşsiz rengin keyfini doyasıya çıkarabilirsin.

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri - Bitter Çikolata

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri – Bitter Çikolata

9.     Leylak

Pastel tonlar ilkbaharın vazgeçilmezi olabilir ancak bu, kış için kullanılmayacakları anlamına gelmez. Güzel, yumuşak bir leylak tonu, kış mevsimi için de harika bir seçenektir. Dilersen geçici saç boyasıyla bu trende katılabilirsin. Böylece eğer rengi sevmezsen tek bir yıkama ile kolayca leylak saç renginden kurtulabilirsin.

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri - Leylak

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri – Leylak

10. Sıcak Tarçın Bakır

Tarçın bakır saç rengi, herhangi bir temel saç rengine boyut ve canlılık katan ve ayrıca çeşitli ten renklerini vurgulayan genel bir sıcak renk tonu oluşturur. Koyu kırmızı ve sarı tonlarının mükemmel karışımından oluşur. Bu kış tarçın bakır rengini denemeye karar verdiysen, Nevaton 8.44 Tarçın Bakır Saç Boyası ile en mükemmel tona ulaşabilirsin.

11. Küllü Sarı

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri - Küllü sarı saç rengi

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri – Küllü sarı saç rengi

Küllü sarı saç renkleri, yılın bu zamanına adeta bir yaz havası getirir. İşin püf noktası ise mevsim şartlarına en uygun küllü sarı tonunu seçmektir. Bu çarpıcı kış tonunu evde en mükemmel şekilde kendin yapmak istersen, Nevacolor Natural Colors 8.1 Küllü Açık Sarı saç boyasını kullanmayı unutma!

12. Espresso

Espresso esintili bu gölgeyi tercih ederek, kahve aşkının baş döndürmesine izin ver! Bu kahverengi tonu, soğuk tonlu bir başyapıt yaratmak için kahverengi ve siyahın notalarını birleştirir. Exicolor 5.77 Espresso Kalıcı Krem Saç Boyası ile bu kış tüm gözleri üzerinde toplamaya hazır ol!

13. Yoğun Küllü Kumral için, 2022 saç renkleri

Yoğun küllü kumral tonu, kış için çok sevilen bir başka sıcak saç rengi. Abartısız bir canlılığı olan bu renk, özellikle zarif bir görünüm için mükemmeldir. Ayrıca kızıl saçlı olmayı denemek isteyenler için kusursuz bir geçiş rengi seçimidir. Botanic Plus 7.11 Kumral Yoğun Küllü saç boyasını kullanarak bu eşsiz kumral tonunu evde kolayca yakalayabilirsin.

14. Bej sarı

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri - Yoğun küllü kumral

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri – Yoğun küllü kumral

Açık sarı saç rengi ile cesur tarafta olmayı tercih ediyorsan, bej sarı saç kesinlikle ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Etkileyici bir albenisi olan bu özel gölge, saç tellerine fark edilmeyecek süper hafif bir renk verir.

15. Bronz kahve

Bronz kahve saç renginin, kış aylarında denenmesi gereken renkler listesinde alt sıralarda olduğunu düşünebilirsin. Ancak durum hiç de öyle değil! Zengin, metalik bronz bir ton, özellikle sade kahverengi tondan sıkıldıysan kış için çok çarpıcı görünüyor. Nevacolor Premium6.07 Bronz Kahve Saç Boyası ile saçlarını renklendirmenin tam zamanı!

16. Altın sarı

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri - Altın sarı saç rengi

Kış mevsiminde içinizi ısıtacak saç renkleri – Altın sarı saç rengi

Sarı saç renkleri, şüphesiz kış aylarının vazgeçilmezi. Çünkü baş döndürücü bir görünüm için derinlik, boyut ve kontrast sağlayarak harikalar yaratıyorlar. Parlaklığını doğadan alan %100 Vegan bir altın sarısı tonu istersen, saçlarını Nevacolor Naturalis Vegan 9.3 Açık Altın Sarısı ( )saç boyası ile boyayabilirsin.

17. İnce Yüz Çerçevesi için, 2022 saç renkleri

Geçen yılın vurgularını daha yumuşak bir şekilde yansıtmak için ince bir yüz çerçevesi seçmelisin. Yüzünün hemen etrafındaki parlak bir gölge, keskin çizgiler olmadan tüm dikkati gözlerine çekecektir.

Renk uzmanları, parlak uç ışıkları ve taban düşüşü olan süper zahmetsiz bir yüz çerçevesinin, daha doğal ve feminen bir ombre etkisi yarattığını söylüyor. İnce yüz çerçevesi, saç rengine boyutlar eklemenin ve sevebileceğin derinlikten uzaklaşmamanın harika bir yolu. Bu özel görünümü elde etmek için kuaföründen ışıltı veren bir yüz çerçevesi istemeyi unutma.

18. Bal Sarışın

Bal sarısı saç rengi, çok sert görünmeden küçük bir değişiklik isteyen esmerler ve sarışınlar için mükemmel bir ara gölgedir. Exicolor 9.37 Açık Bal Sarısı saç boyası ile saçlarına renk katabilir, kış aylarında içini ısıtacak çarpıcı bir saç rengine sahip olabilirsin.

 

Burcuna göre saç rengini de öğrenmek ister misin? O halde şu yazıya da göz at: Burca göre 2022 saç renkleri seçimin ne olmalı?

 

BİZİ INSTAGRAM’DA TAKİP ET!

Bunun gibi harika içerikleri daha sık görmek istersen seni instagram hesabımızı takip etmeye davet ediyoruz. Her hafta rastgele 5 takipçimize birbirinden güzel saç bakım ve güzellik ürünleri dağıtıyoruz.

Bağlantıya tıklayarak @piriltilisaclar instagram hesabını uygulamanda görüntüleyebilirsin. HEMEN TAKİP ET!

Emir Balaban - Hairstyles.. Cut & Color Specialist

Author:

Hairstyles.. Cut & Color Specialist
Neva Professional Academi Education Director

Sen de yorumunu gönder, yayınlayalım:

Bültenimize abone ol!

Yeni içerikler anında posta kutunuzda.