7’den 70’e herkesi ihtişamıyla büyüleyen Hollywood rüyası… Hollywood’a dair en fazla ilgi gören ve merak edilen şey yalnızca filmleri değil elbette. Güzellikleri ile göz kamaştıran Hollywood yıldızlarının, en az projeleri kadar saç kesimi ve renk tercihleri de sıkça araştırılıyor. Audrey Hepburn, Marilyn Monroe ve Rita Hayworth gibi Hollywood yıldızları bir döneme gösterişli saç modelleri ile damga vurmuş olsa da trendler sürekli yenileniyor.

Bu yazımızda dünya yıldızlarından ilham alabileceğin ve en az onlar kadar havalı görüneceğin saç trendlerine değindik.

Nevacolor saç boyası renkleri ile Hollywood yıldızları gibi parlayabileceğini biliyor muydun? Anne Hathaway’ den, Jennifer Lawrence’ e kadar güzellikleri ile olduğu kadar cesur saç modelleri ile de oldukça dikkat çeken ünlü isimler, yeni saç stilin için sana mükemmel bir ilham olacak.

1.     Anne Hathaway

Met Gala’da punk tarzındaki platin rengi saçlarıyla tüm gözleri üzerinde toplayan güzel oyuncu Anne Hathaway, 3 hafta kadar sonra kahverengi saçlarına geri dönüş yaptı. Gerçek saç rengine daha yakın kahverengi saçlarını kısacık bir Pixie kesimle birleştiren Hathaway, doğal güzelliği ile adeta göz kamaştırıyor.

Dilersen Nevacolor yoğun kahverengi saç boyası ve, %100 vegan yoğun açık kahve rengini deneyerekHollywood ışıltılarını saçlarında yansıtabilirsin.

2.     Jennifer Lawrence

Açlık oyunları serisinin popüler yıldızı Jennifer Lawrence, son derece natürel bir güzelliğe sahip olması ile biliniyor. Lawrence, doğal güzelliğini küçük değişiklikler ile süslemeyi tercih ediyor. Koyu kestane saç boyası ile boyanan saçlarına yakın zamanda veda eden ünlü yıldız, röfleli kumral rengi ve kısacık kestirdiği saçları ile ışıldamaya devam ediyor. Saçlarını yandığı için kestirmek zorunda kaldığını söyleyen güzel oyuncu, yeni saç modelini de çok sevdiğini ifade ediyor.

Sen de Lawrence’ den ilham alan röfleli saçlarınla cesur tarzını yansıtmak istersen, Nevacolor Premium Röfle Seti ile harikalar yaratabilirsin.

3.     Olivia Wilde

Kariyerinin henüz başlarındayken iddialı sarı saçlarıyla tanıdığımız ünlü oyuncu Olivia Wilde, ten rengine çok yakın tonlarda olan sarı saçların çok doğru bir tercih olmadığını fark etti. Bunun için uçlarında sarı gölgeleri olan kahverengi saçlara geçerek yumuşak bir geçiş yapmayı tercih etti. Yüz hatlarını çok daha net şekilde vurgulayan kahverengi saçları ile etkileyici güzelliğini gözler önüne seriyor.

Hollywood yıldızları dendiğinde Rihanna’ dan söz etmeden geçmek olmazdı elbette… Özellikle imaj değiştirme konusunda bir dünya markası olan Rihanna, daha önceleri saçlarını en az Nevacolor alev kızılı kadar çarpıcı bir ateş kırmızısı saç boyası ile boyatmış, sonrasında turuncu kızıl bir renge geçiş yapmıştı. Son günlerde ise Retro kesim kısa kahverengi saçları ile hayranlık uyandırmaya devam ediyor.

5.     Carey Mullingan

Carey Mullingan, teni ve açık renk kaşlarıyla mükemmel uyum yakalayan ve Nevacolor platin rengi ile büyük benzerlik taşıyan beyaza yakın platin sarısı saçlarıyla, büyüleyici bir güzelliğe sahipti. Ancak ünlü yıldıza kesinlikle çok yakışan bu renk, ne yazık ki saçları uzun vadede inanılmaz şekilde yıpratıyor.

Güzel oyuncu, içinde parlaklıklar bulunan yeni kahverengi saçları ile yine muhteşem bir görünüm sergiliyor. Saç rengini kaşları ile destekleyen Mullingan, duru ve asil görünümü ile beğenileri kazanmaya devam ediyor.

6.     Kristen Stewart

Güzelliği ile baş döndüren oyuncu Kristen Stewart, hem saç kesimi hem de rengi ile son derece dikkat çekici görünüyor. Alacakaranlık serisi ile hayatımıza giren ve hafızalardan silinmeyen Stewart, aniden ünlü bir markanın yüzü oldu ve modern bir saç stiline geçiş yaptı. Kısacık kestirdiği saçlarını sarı renge boyatan ünlü yıldız, hayranları tarafından büyük bir beğeniyle karşılandı.

Eğer sende çıkık elmacık kemiklerine ve ince bir çene yapısına sahipsen, bu modern ve maskülen modeli deneyebilir, Nevacolor altın sarısı saç boyası ile tarzını iddialı şekilde yansıtabilirsin.

 

BİZİ INSTAGRAM’DA TAKİP ET!

Bunun gibi harika içerikleri daha sık görmek istersen seni instagram hesabımızı takip etmeye davet ediyoruz. Her hafta rastgele 5 takipçimize birbirinden güzel saç bakım ve güzellik ürünleri dağıtıyoruz.

Bağlantıya tıklayarak @piriltilisaclar instagram hesabını uygulamanda görüntüleyebilirsin. HEMEN TAKİP ET!

Emir Balaban - Hairstyles.. Cut & Color Specialist

Author:

Hairstylist.. Cut & Color Specialist
Neva Professional Academy Education Director

Sen de yorumunu gönder, yayınlayalım:

Bültenimize abone ol!

Yeni içerikler anında posta kutunuzda.