Burçlara göre saç renginde uyumu yakalamak için nasıl bir seçim yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? uyumu yakalamak için  Her radikal görünüm değişikliğinin arkasında büyük değişimin eşiğinde olan cesur bir kadın vardır. Sebep ne olursa olsun, imajını tazelemek ve tamamen yeni bir şey denemeye cesaret etmek her zaman iyi bir fikir. İster sarışın ister esmer ister kızıl ya da gökkuşağı rengi olsun, saç rengini değiştirmek yeni bir görünüm elde etmenin mükemmel bir yolu. Ancak hangi renk tonunu seçeceğine karar vermek oldukça zor. Bu defa bir çılgınlık yapıp Burçlara göre saç rengi seçimi yapmaya ne dersin?

Burçlara göre saç rengi seçimi yapmadan önce; sonraki saç stilini bulmak için neden astrolojik rehberliğe ihtiyacın olduğunu merak ediyorsan cevap olabildiğince açık: Burcunu kullanmak, yeni bir saç rengi seçerken her türlü kararı vermeye yardımcı olması için çok eğlenceli. İster kahkül kesmeyi düşünen çılgın bir İkizler, ister cesur saç renklerini denemeye meyilli bir Aslan burcu kadını ol, burada Burçlara göre saç rengi seçimleriyle saçlarını renklendirmek için yıldızların nezaketiyle harmanlanan mükemmel fikirler bulacaksın!

Ayrıca Astrolojiye güvenenler için şu yazı da dikkat çekici olabilir: Burçlara göre saç modelleri – Burcuna göre seni yansıtan saç modeli hangisi?

1.      Cesur ve enerjik Koç kadınlarının burca göre saç rengi ne? (21 Mart – 19 Nisan)

Koç burç saç rengi ne? Koç için burçlara göre saç rengi!

Koç burç saç rengi ne? Koç için burçlara göre saç rengi!

Koç burcu kadınları, enerjik ve heyecanlı bir yapıya sahipler. Bu tutkulu ve hayat dolu kadınları en iyi yansıtan saç rengi ise elbette kırmızı! Eğer ateş burcu elementine dahil olan bir Koç burcu kadınıysan, içindeki gücü yansıtmak için kızıl ve tonlarına yönelebilirsin. Enerjine ve motivasyonuna ayna tutacak Nevaton Şarap Kızılı rengi, aynı zamanda trendler arasında.

2.      İstikrarlı Boğa burcu kadınları (20 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burçları için saç rengi seçimi nasıl olmalı?

Boğa burçları için saç rengi seçimi nasıl olmalı?

Boğa burcu kadınları, doğayla güçlü bir bağlantısı olan, şefkatli ve oldukça kararlı kadınlardır. Güçlü ve inatçı bir kişiliği ile tanınan bir Boğa burcu kadınıysan, saç renginde Nevacolor Naturalis Vegan Yoğun Koyu Kahve rengine yönelebilirsin. Toprak grubuna dahil olan boğa burcu kadınları, kahve ve kahveye yakın tonlarla kendini çok iyi hissederler.

3.      Eğlenceli İkizler burcu kadınları (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler burcu kadınları samimi, heyecanlı ve yenilikçi bir karaktere sahipler. Emir almayı sevmeyen İkizler kadınları, kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. Farklılıkları çok seven bu eğlenceli kadınlar, saç rengi seçmekte zorlanabilecekleri için NevaBlond Ombre&Babylights Saç Boyama Seti onlar için en iyi seçenek olacak! İkizler burcunun neşeli kadınları ombre sayesinde farklı renkleri bir arada kullanabilir, hareketli yapılarını kolayca saçlarında yansıtabilirler.

4.      Şefkatli Yengeç burcu kadınları (21 Haziran – 22 Temmuz)

Romantik ve şefkatli yengeç burcu kadınları alışkanlıklarına, değerlerine ve evine oldukça bağlıdır. Genellikle saçlarında doğal görünümlerden hoşlanan Yengeç kadınlarına en çok yakışan renklerden bazıları Nevacolor Naturalis Vegan- Sultan Bakırı ve Yoğun Açık Kumral tonlarıdır.

5.      Lider ruhlu Aslan burcu kadınları (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Doğuştan bir lider olan Aslan burcu kadınları, girdiği ortamdaki herkesin dikkatini kolaylıkla çekebilirler. Bir Aslan kadını girişimci ruhu, heyecanlı yapısı ve yaratıcı hayal gücü ile her zaman ön plandadır. Saç rengi konusunda radikal değişikliklere gitmekten hiç çekinmeyen Aslan kadınları, Exicolor 7.3 Koyu Altın Sarısı  ve Nevaton Platin Sarısı tonlarını sıkça tercih ederler. Flashy Colors – Mercan Kırmızı gibi farklı açık kırmızı tonları da tercihlerinin arasında bulunabilir.

6.      Mükemmeliyetçi Başak burcu kadınları (23 Ağustos – 22 Eylül)

Zeka ve güzelliğin en etkileyici kombinasyonu olan Başak burcu kadınları, oldukça göz alıcıdır. Bulundukları her ortamda mantıksal hareketleri ile kolaylıkla öne çıkar ve ilgi çekerler. Organizasyon yetenekleri muazzam olan bu kadınlar, icraat insanı olarak tanımlanabilirler.

Başak kadınları için saçlarının temiz, doğal ve fresh görünmesi, en önemlisidir. Bu yüzden herkesin dikkatini çekecek fazla iddialı görünümlerden hiç hoşlanmazlar. Ölçülü bir görünüm yakalamak için doğal tonlardan fazlaca uzaklaşmazlar. Saçlarına sık sık bakım yaparak canlı bir görünüm kazanmalarını garanti altına alan Başak burç saç rengi olarak, Nevacolor Natural Colors Küllü Açık Sarı ve Nevacolor Premium Küllü Açık Kumral gibi küllü renk tonları harika seçeneklerdendir.

7.      Asil Terazi burcu kadınları (23 Eylül – 22 Ekim)

Sade, asil ve şık görünümleri ile oldukça etkileyici bir enerjiye sahip olan Terazi burcu kadınları, adeta güzel olan her şeye hayrandır. Herkesin hayranlığını kazanmak konusunda hiç zorlamayan Terazi kadınları, doğuştan estetik zevk sahibidir. Yeteneklerini kendileri için ustaca kullanabilen bu naif kadınlar, her zaman bakımlı ve zarif görünmeyi başarırlar.

Terazi burcu kadınları için denge çok önemlidir. Saçlarının görünümü mutlaka tarzına eşlik etmeli, sahip olduğu her şey birbiriyle uyumluluk göstermelidir. Bu yüzden doğal saç renginin üzerine yapılan NevaBlond Balyaj, Terazi kadınının zarafetini artırarak şıklığını taçlandırır!

8.       Gizemli Akrep burcu kadınları (23 Ekim – 21 Kasım)

Şimdi, Burçlara göre saç rengi listemizde Akrep burçları var! Çekici ve tutkulu Akrep burcu kadınları, oldukça güçlü sezgilere sahiptir. Herkeste merak uyandıran, gizemli bir görünüme sahip Akrep kadınları ne yaparsa yapsın kendine çok yakıştırır ve asla kötü durmaz. Hiçbir kostüm Akrep kadınının içindeki güçlü kadınlık enerjisini maskelemeye yetmez!

Görünümünün arkasında kocaman bir dünyanın gizli olduğu hissi, Akrep kadınıyla göz göze gelen herkeste kısa sürede oluşur. Gizemli tarafını en iyi şekilde yansıtacak Nevacolor Premium Safir Siyah saçlar, Akrep kadınının çekiciliğini bir başka parlatır!

9.      Bağımsız Yay burcu kadınları (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu kadınları, tüm burçlar arasında en bağımsız ruha sahip olanlardır. Ateş elementine dahil olan Yay kadınları; maceracı, esprili, eğlenmeyi seven, girişken ve hayat dolu halleriyle girdikleri her ortama neşe katarlar.

Ani kararlara imzasını kolayca atabilen Yay kadınları, aldığı ani kararlardan yine aynı hızla vazgeçebilirler. Bu yüzden Yay kadınlarının burçlara göre saç rengi genellikle Nevacolor Natural Colors Küllü Açık Sarı ve Nevacolor Naturalis Vegan Yoğun Açık Kumral tonlarındadır.

10. İdealist Oğlak burcu kadınları (22 Aralık – 19 Ocak)

Özellikle iş hayatında çok hırslı ve başarılı olan Oğlak burcu kadınları, çoğunlukla ilişki hayatlarını ikinci plana atarlar. Kariyerlerindeki başarılar ve kendi hayatları, her zaman diğer şeylerden önde gelir.

Oğlak kadınları, karizmasını zedeleyecek hiçbir aksesuarı üzerinde taşımaz. Bu yüzden hem iş hem de sosyal hayatındaki kıyafet seçimlerinde aşırıya kaçmaz ve yaşamanın hiçbir alanını birbirinden ayrı tutmaz! İstediği statüyle uyumlu bir stil oluşturarak, bu çizgisinin dışına kolay kolay çıkmaz. Kararlı duruşunu taçlandıracak Nevacolor Premium Bronz Kahve tonlarında saçlar, Oğlak kadınlarına tümüyle uyum sağlar. Burçlara göre saç rengi seçimiyle, Oğlak kadınları kendine has bir karizma elde ediyorlar.

11. Yeniliklere açık Kova burcu kadınları için burçlara göre saç renkleri (20 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu kadınları, keşiflere bayılır ve her zaman kendi trendlerini yaratır. Yeni renkler ve stiller denemekten korkmayan kova kadınlarına, bu yüzden gökkuşağı saç renkleri çok yakışır. Özgün tarzıyla her zaman gözleri üzerine çeviren bir Kova kadınıysan, neden bir adım daha ileri giderek Kova burç saç rengi için Flashy Colors Toz Pembe ve Su Yeşili gibi göz kamaştırıcı gökkuşağı tonlarını denemiyorsun?

Eğer saçlarının tamamını bu iddialı renklere boyamak konusunda kararsız kalırsan, Flashy Colors Açık Yeşil ve Açık Mavi Geçici Renk Saç Spreyi ile Kova kadınının benzersiz tarzını saçlarına taşıyabilir, dilediğin zaman tek yıkamada saçlarını renkten arındırabilirsin.

12. Duygusal Balık burcu kadınları (19 Şubat – 20 Mart)

Burçlara göre saç renkleri listesinin en sonunda ise Balık burcu bulunuyor. Duygusallıkları ile tanınan ve sanatsal ruhları ile dikkat çeken balık burcu kadınları, yaratıcı bir hayal gücüne sahiptir. Bu nedenle renkli saçlara sahip olmak, denemek isteyecekleri şeylerden biri olabilir. Balık kadınları, duygularında da şiirsel ve hassas olabilirler. Bu nedenle romantik bir Flashy Colors Şeker Pembe saç rengi, hayalperest Balık burcu kadınlarına çok yakışır.

BİZİ INSTAGRAM’DA TAKİP ET!

Bunun gibi harika içerikleri daha sık görmek istersen seni instagram hesabımızı takip etmeye davet ediyoruz. Her hafta rastgele 5 takipçimize birbirinden güzel saç bakım ve güzellik ürünleri dağıtıyoruz.

Bağlantıya tıklayarak @piriltilisaclar instagram hesabını uygulamanda görüntüleyebilirsin. HEMEN TAKİP ET!

Emir Balaban - Hairstyles.. Cut & Color Specialist

Author:

Hairstylist.. Cut & Color Specialist
Neva Professional Academy Education Director

Sen de yorumunu gönder, yayınlayalım:

Bültenimize abone ol!

Yeni içerikler anında posta kutunuzda.